Norske Redningshunder Distrikt 18 - Vestfold

Skip Repetitive Navigational Links

Vennligst logg på 

 

Kontakter:

Styret i NRH-Vestfold:

NAVN TELEFON MAIL Verv/Ansvar
Silje M.  Steinstø 908 34 158 Silje.merete.steinsto@gmail.com Leder
Brita Bergan Lønn 932 28 145 bergaloe@online.no Nestleder
Jan Marthinsen 334 59 003 jan@jemcon.no Sekretær og ansvar hjemmeside
Else Turid Pedersen 979 70 435 elseturid@hotmail.com Kasserer
Henning Hansen 330 73 959 henning_ha@hotmail.com Styremedlem
Silje Eftang 900 11 886 siljeeftang@hotmail.com Styremedlem
Trine Hoem 977 29 590 trine@kvartal19.no 1. Varamedlem
Johanne Liland j.liland@hotmail.com 2. Varamedlem
          
Kjell-Erik Fogstad 932 24 516 fogstad@sportshund.com Beredskapsansvarlig (BA)
Inger Faugstad 982 44 914 turboinv@onlineno Revisor
Gro Røse Baklie 997 45 870 gro.rose.baklie@elkjop.no Revisor
       

Instruktører og dommere:

NAVN TELEFON MAIL  Verv Instruktør Dommer
Terje Johansen 982 03 359 terjej49@gmail.com   Sommer
Vinter
Ruin
Sommer
Vinter
Vidar Haarberg
952 46 738 Vidar@Dancimeras.com  
Sommer
Sommer
Anders Steen Nessem
anders@nessem.no Distriktsinstruktør (DI)